Joomla!

Akcesoria kuchenne

Sprzęt do robienia pierogów

Email Drukuj PDF

Nadchodzi czas robienia pierogów. Samo robienie pierogów nie jest trudne ale jest bardzo czasochłonne. Najczęściej pierogi robi się w większych ilościach i sporą część np. zamraża.  Możemy je wycinać szklanką i sklejać ręcznie ale po co? Od dłuższego czasu możemy usprawnić sobie pracę i zakupić  ręczne maszynki do robienia pierogów.

Spodem takiej maszynki wycinamy kółka a dzięki wgłębieniu na wierzchu i ząbkom do zaciskania wszystko idzie szybciej i sprawniej.

Nam udało się kupić zestaw 3 sztuk, o średnicy koła 10, 8 oraz 6 cm.

Nasz redakcja poleca!

 

 

LAST_UPDATED2
 

Minutnik

Email Drukuj PDF

Wbrew niektórym opiniom, minutnik to bardzo przydatna rzecz i to nie tylko w kuchni. Mamy wbudowane je w tej chwili w niektórych kuchenkach. Jednak osobny, niezależny minutnik przyda nam się w domu. Tak tak, w domu a nie tylko w kuchni :) Najlepiej przy kupowaniu sprawdzić jaki wydaje z siebie dźwięk. Nie powinien być za cichy, bo raczej chcemy go usłyszeć gdy przebywamy w innym pomieszczeniu ale nie powinien też być zbyt głośny bo grozi to nerwicą - podskakiwanie ze strachu jak zaczyna dzwonić to nic przyjemnego. A zastosowanie? Po pierwsze

LAST_UPDATED2
 

Niezbędnik do pieczenia ciasta i babeczek

Email Drukuj PDF

Aby łatwiej nam się piekło ciasta i ciasteczka, możemy zaopatrzyć się w narzędzia ułatwiające przygotowanie ciasta. Możemy w już od 9 złotych kupić: zestaw pędzelek plus łopatka do mieszania ciasta. Na czym polega wygoda w ich użytkowaniu? Gdy nakładamy ciasto - np. do form z babeczkami i robimy to metalowa łyżką najczęściej przykleja się ono do łyżki - wtedy bierzemy drugą łyżkę żeby odkleić od pierwszej albo najzwyczajniej w świecie pomagamy sobie placami.

LAST_UPDATED2
 


Domowe sprzęty902 903